Opiekunka Seniora - Praca od zaraz - Wysokie Wynagrodzenie, Kempten

25, today 0
Poland lubelskie Lublin Published Maj 13, 2020 ID #191

Masz doświadczenie zawodowe w pracy w opiece nad seniorami, pracowałaś/-eś jako Opiekun osób starszych? Dołącz do zespołu Opiekunek i Opiekunów Promedica24 i odbierz nawet 200 euro premii.

Podopieczna: Pani A. (lat 95) jest osobą leżącą, wymaga stałej opieki. Jest po operacji stawu biodrowego, choruje na nadciśnienie. Mieszka w przestronnym mieszkaniu w centrum miasta, posiada dwa koty.

Obowiązki Opiekuna:
• pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
• przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
• pomoc przy transferze
• drobne prace domowe
• robienie zakupów
• dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje:
• do dyspozycji na miejscu rollator
• do dyspozycji na miejscu wózek inwalidzki
• własny pokój dla opiekuna
• w domu obecne są zwierzęta
• w pobliżu sklep spożywczy
• w pobliżu przystanek autobusowy
• w pobliżu obiekty kulturalne
• wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Oferujemy:
• Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
• Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
• Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• Ubezpieczenie

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.
W DOBIE KORONAWIRUSA ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO WG NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW!
Zadzwoń: 502 913 074

Wynagrodzenie: 1500
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie

    Imię: Sylwia

    Podaj słowa wyświetlone powyżej:

      Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)